טורים ודיעות
עוד באתר
רשימת ישראלים בחו"ל

לוח משחקים לפי מדינה
 
24/11/2014
כדורגל קפריסין ראשונה אתניקוס 19:00 א.א.ק. לרנקה רוברטו קולאוטי
חיים מגרלשווילי
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:55 מכבי ת"א ערוץ 11
כדורגל ספרדית ראשונה גרנדה 21:45 אלמריה תומר חמד
לצפיה >
כדורגל פרמיירליג אסטון וילה 22:00 סאות'המפטון ספורט 1
25/11/2014
כדורסל NBA קליבלנד 02:00 אורלנדו ערוץ 5+ לייב
כדורגל ליגת האלופות באטה בוריסוב 19:00 פורטו ערוץ 5+ לייב
כדורגל ליגת האלופות צסקא מוסקבה 19:00 רומא ביברס נאתכו ערוץ 5
כדורעף גביע CEV נשים גזלץ' 21:30 חיפה סיבוב 2
כדורגל ליגת האלופות אפואל ניקוסיה 21:45 ברצלונה ערוץ 5
כדורגל ליגת האלופות מנצ'סטר סיטי 21:45 באיירן מינכן ספורט 1
כדורגל ליגת האלופות ספורטינג 21:45 מאריבור דודו ביטון
סנטיהו סלליך
כדורגל ליגת האלופות פ.ס.ז. 21:45 אייאקס ערוץ 5+ גולד
כדורגל ליגת האלופות שאלקה 21:45 צ'לסי ערוץ 5+
כדורגל ליגת האלופות שחטאר דונייצק 21:45 אתלטיק בילבאו
26/11/2014
כדורסל NBA ניו אורלינס 03:00 סקרמנטו עומרי כספי
כדורסל יורוקאפ קראסני 18:30 הפועל ירושלים ONE
כדורגל ליגת האלופות זניט 19:00 בנפיקה ערוץ 5+ לייב
כדורעף גביע האתגר נשים הפועל כפ"ס 19:00 טרגו סיבוב 2
כדורגל ליגת האלופות אנדרלכט 21:45 גלאטסראיי
כדורגל ליגת האלופות ארסנל 21:45 בורוסיה דורטמונד ערוץ 5+
כדורגל ליגת האלופות אתלטיקו מדריד 21:45 אולימפיאקוס פיראוס ערוץ 5+ גולד
כדורגל ליגת האלופות באזל 21:45 ריאל מדריד ערוץ 5
כדורגל ליגת האלופות באייר לברקוזן 21:45 מונאקו
כדורגל ליגת האלופות לודוגורץ' 21:45 ליברפול ספורט 1
כדורגל ליגת האלופות מאלמו 21:45 יובנטוס
27/11/2014
כדורסל NBA יוסטון 03:00 סקרמנטו עומרי כספי
כדורגל ליגה אירופית דינמו מינסק 20:00 פאוק אייל גולסה
כדורגל ליגה אירופית וולפסבורג 20:00 אברטון ספורט 2
כדורגל ליגה אירופית ספרטה פראג 20:00 נאפולי ערוץ 5+
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:05 צסקא ערוץ 10
כדורגל ליגה אירופית ויאריאל 22:05 בורוסיה מנשנגלדבך ערוץ 5
כדורגל ליגה אירופית טוטנהאם 22:05 פרטיזן בלגרד ספורט 2
כדורגל ליגה אירופית טורינו 22:05 קלאב ברוז' ליאור רפאלוב ספורט 1
כדורגל ליגה אירופית סלטיק 22:05 זלצבורג בירם כיאל
ניר ביטון
כדורגל ליגה אירופית ציריך 22:05 אפולון אבי ריקן
28/11/2014
כדורגל בלגית ראשונה זולט וורגם 19:30 גנט רמי גרשון
קני סייף
כדורגל הולנדית ראשונה דורדרכט 21:00 ווילם 2 בן שהר
29/11/2014
כדורסל NBA סן אנטוניו 03:30 סקרמנטו עומרי כספי
כדורגל אזרית ראשונה סימורק 14:00 קראבאח עידן ויצמן
כדורגל גרמנית שניה אינגולסטאד 14:00 בוכום אלמוג כהן
כדורגל צ'מפיונשיפ צ'רלטון 14:15 איפסוויץ' טל בן חיים
כדורגל פרמיירליג ווסט ברומיץ' 14:45 ארסנל
כדורגל רוסית ראשונה צסקא מוסקבה 14:45 אופה ביברס נאתכו
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 15:00 רודאר סנטיהו סלליך
דודו ביטון
כדורגל ליגת העל רעננה 16:00 קריית שמונה
כדורגל בונדסליגה הרטה ברלין 16:30 באיירן מינכן
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 17:00 מכבי נתניה
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 סטוק
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 האל
כדורגל ליגת העל הפועל עכו 18:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל קפריסין ראשונה א.א.ק. לרנקה 18:00 דוקסה רוברטו קולאוטי
חיים מגרלשווילי
כדורגל שוויצרית ראשונה סיון 18:00 גראסהופרס מואנס דאבור
כדורגל שוויצרית ראשונה ציריך 18:00 באזל אבי ריקן
כדורגל אוסטרית ראשונה ריד 18:30 אוסטריה וינה עומר דמארי
כדורגל ליגת העל הפועל פ"ת 19:00 בני סכנין
כדורגל רומנית ראשונה דינאמו בוקרשט 19:00 פטרולול פלויישטי טוטו תמוז
שי חדד
כדורגל פרמיירליג סנדרלנד 19:30 צ'לסי
כדורגל יוונית ראשונה קסאנטי 20:00 פאוק סלוניקי אייל גולסה
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 הפועל חיפה
כדורגל הולנדית ראשונה ויטסה 20:45 גו אהאד איגלס דין מורי
כדורגל ספרדית ראשונה מלאגה 21:00 ריאל מדריד
כדורגל צרפתית ראשונה מארסיי 21:00 נאנט איתי שכטר
כדורגל צרפתית ראשונה ראן 21:00 מונאקו
כדורגל שוויצרית ראשונה יאנג בויז 21:00 סט. גאלן ניסים קפילוטו
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 22:00 ניס
כדורגל צרפתית ראשונה ריימס 22:00 בסטיה אלירן עטר
30/11/2014
כדורגל ספרדית ראשונה אתלטיקו מדריד 13:00 לה קורוניה
כדורגל ספרדית שניה מאיורקה 13:00 גיחון גיא אסולין
כדורגל אוקראינית ראשונה וולין 14:00 אילצ'בטס גל שיש
כדורגל יוונית ראשונה קרקריה 15:00 אולימפיאקוס פיראוס עשהאל בן שבת
כדורגל בלגית ראשונה אנדרלכט 15:30 קלאב ברוז' ליאור רפאלוב
כדורגל פרמיירליג סאות'המפטון 15:30 מנצ'סטר סיטי
כדורגל גביע סקוטי הארטס 17:15 סלטיק בירם כיאל
ניר ביטון
סיבוב 4
כדורגל יוונית ראשונה פאוק סלוניקי 17:15 פנתראקיקוס אייל גולסה
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 18:00 אברטון
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 18:30 בורוסיה דורטמונד
כדורגל סרייה א יובנטוס 19:00 טורינו
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:55 הפועל ת"א
כדורגל סרייה א רומא 21:45 אינטר
כדורגל ספרדית ראשונה ולנסיה 22:00 ברצלונה
01/12/2014
כדורסל NBA סקרמנטו 01:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ספרדית ראשונה אלמריה 21:45 ראיו ואיאקאנו תומר חמד
כדורגל סרייה א סמפדוריה 22:00 נאפולי
02/12/2014
כדורגל רוסית ראשונה צסקא מוסקבה 18:00 אמקאר פרם ביברס נאתכו
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 19:00 רעננה
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 19:30 הפועל ב"ש
כדורגל פרמיירליג לסטר 21:45 ליברפול
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 21:45 סטוק
כדורגל פרמיירליג סנדרלנד 21:45 מנצ'סטר סיטי
03/12/2014
כדורסל NBA סקרמנטו 05:00 טורונטו עומרי כספי
כדורגל גביע אזרי סימורק 14:00 ראבן עידן ויצמן סיבוב 2
כדורסל יורוקאפ פרטיזן 19:00 הפועל ירושלים
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 19:30 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 19:45 הפועל עכו
כדורגל גביע סלובני מאריבור 20:00 קרקה דודו ביטון
סנטיהו סלליך
רבע גמר
כדורגל גביע שוויצרי צ'אם 20:00 גראסהופרס מואנס דאבור שמינית גמר
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:55 מכבי ת"א
כדורגל גביע בלגי גנט 21:00 לומל רמי גרשון
קני סייף
שמינית גמר
כדורגל גביע בלגי קלאב ברוז' 21:00 קורטריק ליאור רפאלוב שמינית גמר
כדורגל גביע המלך הואסקה 21:00 ברצלונה סיבוב 4
כדורגל גביע המלך להוספיטלט 21:00 אתלטיקו מדריד סיבוב 4
כדורגל גביע המלך ריאל בטיס 21:00 אלמריה תומר חמד סיבוב 4
כדורגל צרפתית ראשונה ליל 21:00 פ.ס.ז.
כדורגל צרפתית ראשונה מונאקו 21:00 לאנס
כדורגל צרפתית ראשונה נאנט 21:00 טולוז איתי שכטר
כדורגל שוויצרית ראשונה צ'אם 21:00 ציריך אבי ריקן שמינית גמר
כדורגל פרמיירליג ארסנל 21:45 סאות'המפטון
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 21:45 טוטנהאם
כדורגל צרפתית ראשונה ליון 22:00 ריימס אלירן עטר
04/12/2014
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 19:00 מ.ס. אשדוד
כדורסל יורוקאפ נשים דינמו מוסקבה 19:30 מכבי אשדוד
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 הפועל פ"ת
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:05 אלבה ברלין
05/12/2014
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 18:00 באייר לברקוזן
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 18:00 הופנהיים
כדורגל גרמנית שניה לייפציג 19:00 אינגולסטאד אלמוג כהן
06/12/2014
כדורסל NBA סקרמנטו 05:00 אינדיאנה עומרי כספי
כדורגל רוסית ראשונה קובאן 14:00 צסקא מוסקבה ביברס נאתכו
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 17:00 ראדומלייה סנטיהו סלליך
דודו ביטון
כדורגל סקוטית ראשונה מות'רוול 17:00 סלטיק בירם כיאל
ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 קריסטל פאלאס
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 סנדרלנד
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 אברטון
כדורגל פרמיירליג ניוקאסל 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג סאות'המפטון 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג סטוק 17:00 ארסנל
כדורגל צ'מפיונשיפ נוטינגהאם פורסט 17:00 צ'רלטון טל בן חיים
כדורגל קפריסין ראשונה א.א.ק. לרנקה 17:00 אפולון רוברטו קולאוטי
חיים מגרלשווילי
כדורגל יוונית ראשונה קרקריה 17:15 אטרומיטוס עשהאל בן שבת
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 18:00 זלצבורג עומר דמארי
כדורגל אוקראינית ראשונה וולין 18:00 מטאליסט גל שיש
כדורגל אוקראינית ראשונה קרפטי 18:00 וולין גל שיש
כדורגל שוויצרית ראשונה ת'ון 18:00 ציריך לוטם זינו
אבי ריקן
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 19:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל עכו 19:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 19:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 19:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 19:00 הפועל פ"ת
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 19:00 בית"ר ירושלים
תקצירים בולטים
תקציר המשחק טארגו 0:2 פטרולול פלויישטי כדורגל
תקציר המשחק בית"ר ירושלים 0:1 בני סכנין כדורגל
תקציר המשחק מכבי תל אביב 80:65 מכבי חיפה כדורסל
תקציר המשחק ליברפול 1:3 קריסטל פאלאס כדורגל
תקציר המשחק יובנטוס 3:0 לאציו כדורגל
תקציר המשחק סביליה 1:5 ברצלונה כדורגל
לרשימת התקצירים המלאה
נבחרות ישראל - המשחקים הקרובים
מוק' א.אירופה כדורמים רוסיה - ישראל 06/02 כדורמים
מוק' א.אירופה כדורמים אוקראינה - ישראל 07/02 כדורמים
מוק' א.אירופה כדורמים ישראל - פולין 08/02 כדורמים
גביע דיוויס ישראל - רומניה 06/03 טניס
יורו 2016 מוקדמות ווילס - ישראל 28/03 כדורגל
יורו 2016 מוקדמות בלגיה - ישראל 31/03 כדורגל
אליפות העולם הוקי דרג ג ניו זילנד - ישראל 13/04 הוקי
-->
© כל הזכויות על המוצג באתר שייכות לאתר אולספורט איי.אל. | Powered & Designed by Art-Up