טורים ודיעות
עוד באתר
רשימת ישראלים בחו"ל

לוח משחקים לפי מדינה
 
26/08/2016
כדורגל הולנדית ראשונה ויטסה 21:00 אוטרכט שירן ייני
לצפיה >
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 21:30 וורדר ברמן ספורט 1
27/08/2016
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 14:30 ליברפול ספורט 2
כדורגל רוסית ראשונה טום טומסק 15:30 צסקא מוסקבה ביברס נאתכו ספורט 1
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 שאלקה טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 16:30 מיינץ
כדורגל בונדסליגה המבורג 16:30 אינגולסטאד אלמוג כהן
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 אברדין ניר ביטון
כדורגל סקוטית שניה היברניאן 17:00 גרינוק מורטון אופיר מרציאנו
כדורגל פרמיירליג ווטפורד 17:00 ארסנל ספורט 2
כדורגל פרמיירליג לסטר 17:00 סוונסי
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 ברנלי
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 18:00 בני יהודה ספורט 1
כדורגל שוויצרית ראשונה לוגאנו 18:45 לוזאן אופיר מזרחי
כדורגל ליגת העל רעננה 19:00 מכבי פ"ת ערוץ 5+ לייב
כדורגל סרייה א לאציו 19:00 יובנטוס
כדורגל קפריסין ראשונה אנאגניסי 19:00 אומוניה אמיר עגייב
כדורגל ספרדית ראשונה אייבר 19:15 ולנסיה ONE
כדורגל פרמיירליג האל 19:30 מנצ'סטר יונייטד ספורט 2
כדורגל צ'מפיונשיפ ניוקאסל 19:30 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
ספורט 2
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:10 מכבי חיפה ספורט 1
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 21:00 הפועל ב"ש ערוץ 5
כדורגל ספרדית ראשונה ריאל מדריד 21:15 סלטה ויגו ONE
כדורגל סרייה א נאפולי 21:45 מילאן ערוץ 5+
כדורגל ספרדית ראשונה לגנייס 23:15 אתלטיקו מדריד ONE
28/08/2016
כדורגל בלגית ראשונה קלאב ברוז' 15:30 סטאנדרד ליאז' ליאור רפאלוב ספורט 2
כדורגל אוסטרית ראשונה ראפיד וינה 17:30 זלצבורג מואנס דאבור ערוץ 5+ לייב
כדורגל מוקדמות ליגת האלופות נשים רמת השרון 18:00 ריגאס
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 18:00 ווסטהאם ספורט 1
כדורגל בלגית ראשונה אנדרלכט 19:00 גנט רמי גרשון
קני סייף
כדורגל סרייה א אינטר 19:00 פאלרמו
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:15 קריית שמונה ספורט 1
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 21:00 מכבי ת"א ספורט 2
כדורגל סלובנית ראשונה סליה 21:15 מאריבור סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל ספרדית ראשונה אתלטיק בילבאו 21:15 ברצלונה ONE
כדורגל MLS ניו-יורק 21:30 ניו-אינגלנד עומר דמארי
כדורגל סרייה א קליארי 21:45 רומא ערוץ 5
כדורגל צרפתית ראשונה מונאקו 21:45 פ.ס.ז. ערוץ 5+ לייב
29/08/2016
כדורגל ליגת העל הפועל כפ"ס 21:00 אשקלון ערוץ 5+ לייב
01/09/2016
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה דרום קוריאה 12:00 סין
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה יפן 12:00 איחוד האמירויות
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה אוסטרליה 13:30 עירק
02/09/2016
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה אקוואדור 00:00 ברזיל
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה פרגוואי 00:00 צ'ילה
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה קולומביה 00:00 ונצואלה
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה ארגנטינה 02:30 אורוגוואי
כדורגל מוקדמות יורו 2017 פורטוגל U21 17:00 ישראל U21
03/09/2016
כדורגל מונדיאל 2018 צפון/מרכז אמריקה אל סלבדור 00:00 מקסיקו
כדורגל מונדיאל 2018 צפון/מרכז אמריקה סט. וינסנט 00:00 ארה"ב
04/09/2016
כדורגל MLS ונקובר 02:00 ניו-יורק עומר דמארי
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 סלובקיה 19:00 אנגליה בית 6
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 נורווגיה 21:45 גרמניה בית 3
05/09/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 אלבניה 21:45 מקדוניה בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 וולס 21:45 מולדובה בית 4
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 וולס 21:45 מולדובה בית 4
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 ישראל 21:45 איטליה בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 ספרד 21:45 ליכטנשטיין בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 קרואטיה 21:45 טורקיה בית 9
06/09/2016
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה איחוד האמירויות 14:00 אוסטרליה
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה תאילנד 14:00 יפן
כדורגל מוקדמות יורו 2017 ליכטנשטיין U21 17:00 ישראל U21
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 בלארוס 21:45 צרפת בית 1
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 קפריסין 21:45 בלגיה בית 8
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 שבדיה 21:45 הולנד בית 1
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 שוויץ 21:45 פורטוגל בית 2
07/09/2016
כדורגל מונדיאל 2018 צפון/מרכז אמריקה מקסיקו 00:00 הונדורס
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה אורוגוואי 02:00 פרגוואי
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה ונצואלה 02:00 ארגנטינה
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה צ'ילה 02:30 בוליביה
כדורגל מונדיאל 2018 צפון/מרכז אמריקה ארה"ב 03:00 טרינידד
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה ברזיל 03:45 קולומביה
כדורגל מונדיאל 2018 דרום אמריקה פרו 05:15 אקוודור
כדורגל גביע סלובני ראדומלייה 21:00 מאריבור סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
סיבוב 2
08/09/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 גרמניה 21:45 צ'כיה בית 3
09/09/2016
כדורגל רוסית ראשונה צסקא מוסקבה 15:30 טרק גרוז'ני ביברס נאתכו
כדורגל בלגית ראשונה וואסלנד בוורן 21:30 קלאב ברוז' ליאור רפאלוב
כדורגל ספרדית ראשונה ריאל סוסיאדד 21:45 אספניול ONE
10/09/2016
כדורגל ספרדית ראשונה סלטה ויגו 14:00 אתלטיקו מדריד ONE
כדורגל בונדסליגה אינגולסטאד 16:30 הרטה ברלין אלמוג כהן
כדורגל בונדסליגה דארמשטאד 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה רד בול לייפציג 16:30 בורוסיה דורטמונד
כדורגל בונדסליגה שאלקה 16:30 באיירן מינכן
כדורגל ספרדית ראשונה ריאל מדריד 17:00 אוסאסונה ONE
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 ריינגרס ניר ביטון
כדורגל סקוטית שניה דומברטון 17:00 היברניאן אופיר מרציאנו
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 סאות'המפטון
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 לסטר
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג סוונסי 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג סטוק 17:00 טוטנהאם
כדורגל צ'מפיונשיפ ברייטון 17:00 ברנטפורד בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 18:00 ראדומלייה סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל ליגת העל אשקלון 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 רעננה
כדורגל קפריסין ראשונה אומוניה 20:00 דוקסה אמיר עגייב
כדורגל ספרדית ראשונה ברצלונה 21:30 אלאבס ONE
כדורגל הולנדית ראשונה אייאקס 21:45 ויטסה שירן ייני
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 21:45 סט. אטיין
11/09/2016
כדורגל סינית ראשונה גואנז'ו 10:30 שנגחאי ערן זהבי
כדורגל בלגית ראשונה גנט 15:30 לוקרן רמי גרשון
קני סייף
אופיר דווידאדזה
כדורגל סרייה א יובנטוס 16:00 ססאולו
כדורגל סרייה א מילאן 16:00 אודינזה
כדורגל סרייה א פאלרמו 16:00 נאפולי
כדורגל סרייה א פסקארה 16:00 אינטר
כדורגל סרייה א רומא 16:00 סמפדוריה
כדורגל ספרדית ראשונה ולנסיה 17:00 ריאל בטיס ONE
כדורגל שוויצרית ראשונה סט. גאלן 17:00 לוגאנו אופיר מזרחי
כדורגל אוסטרית ראשונה אדמירה 17:30 זלצבורג מואנס דאבור
כדורגל MLS ניו-יורק 20:00 די.סי. יונייטד עומר דמארי
כדורגל ספרדית ראשונה לה קורוניה 21:30 אתלטיק בילבאו ONE
13/09/2016
כדורגל ליגת האלופות באזל 21:45 לודוגורץ'
כדורגל ליגת האלופות באיירן מינכן 21:45 רוסטוב
כדורגל ליגת האלופות בנפיקה 21:45 בשיקטש
כדורגל ליגת האלופות ברצלונה 21:45 סלטיק ניר ביטון
כדורגל ליגת האלופות דינמו קייב 21:45 נאפולי
כדורגל ליגת האלופות מנצ'סטר סיטי 21:45 בורוסיה מנשנגלדבך
כדורגל ליגת האלופות פ.ס.וו איינדהובן 21:45 אתלטיקו מדריד
כדורגל ליגת האלופות פ.ס.ז. 21:45 ארסנל
כדורגל צ'מפיונשיפ ברייטון 21:45 האדרספילד בירם כיאל
תומר חמד
15/09/2016
כדורגל מוק' יורו נשים 2017 וולס 17:00 ישראל
17/09/2016
כדורגל רוסית ראשונה קריליה סובטוב 15:30 צסקא מוסקבה ביברס נאתכו
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 באייר לברקוזן טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 16:30 אינגולסטאד אלמוג כהן
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 16:30 דארמשטאד
כדורגל גביע שוויצרי גונזוויל 17:00 לוגאנו אופיר מזרחי סיבוב 2
כדורגל סקוטית שניה היברניאן 17:00 אייר יונייטד אופיר מרציאנו
כדורגל פרמיירליג האל 17:00 ארסנל
כדורגל פרמיירליג ווטפורד 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 סנדרלנד
כדורגל פרמיירליג לסטר 17:00 ברנלי
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 בורנמות'
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 ליברפול
כדורגל צ'מפיונשיפ בורטון 17:00 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל סלובנית ראשונה קרסקו 18:00 מאריבור סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל סקוטית ראשונה אינברנס 19:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 19:30 אוסטריה וינה מואנס דאבור
כדורגל קפריסין ראשונה אתניקוס 20:00 אומוניה אמיר עגייב
כדורגל הולנדית ראשונה ויטסה 20:45 איגלס שירן ייני
כדורגל צרפתית ראשונה קאן 21:45 פ.ס.ז.
18/09/2016
כדורגל סינית ראשונה צ'אנגצ'ונג 11:00 גואנז'ו ערן זהבי
כדורגל בלגית ראשונה אוסטנד 16:00 גנט רמי גרשון
קני סייף
אופיר דווידאדזה
כדורגל בלגית ראשונה קלאב ברוז' 16:00 אופן ליאור רפאלוב
19/09/2016
כדורגל מוק' יורו נשים 2017 נורווגיה 17:00 ישראל
20/09/2016
כדורגל בונדסליגה אינגולסטאד 21:00 איינטרכט פרנקפורט אלמוג כהן
טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה וולפסבורג 21:00 בורוסיה דורטמונד
21/09/2016
כדורגל סלובנית ראשונה קופר 18:00 מאריבור סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 21:00 הרטה ברלין
כדורגל סקוטלנד גביע הליגה סלטיק 21:45 אלוהה ניר ביטון רבע גמר
22/09/2016
בייסבול מוק' אליפות העולם 2017 ישראל 17:00 אנגליה
כדורגל שוויצרית ראשונה לוגאנו 20:45 גראסהופרס אופיר מזרחי
23/09/2016
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 21:30 פרייבורג
24/09/2016
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 הרטה ברלין טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה בורוסיה מנשנגלדבך 16:30 אינגולסטאד אלמוג כהן
כדורגל בונדסליגה המבורג 16:30 באיירן מינכן
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 קילמרנוק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 האל
כדורגל פרמיירליג מידלסבורו 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 לסטר
כדורגל פרמיירליג סוונסי 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל צ'מפיונשיפ ברייטון 17:00 ברנסלי בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל סלובנית ראשונה רודאר 18:00 מאריבור סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל קפריסין ראשונה אומוניה 19:00 קרמיוטיסה אמיר עגייב
25/09/2016
כדורגל שוויצרית ראשונה ת'ון 14:45 לוגאנו אופיר מזרחי
כדורגל הולנדית ראשונה טוונטה 15:30 ויטסה שירן ייני
כדורגל בלגית ראשונה גנט 16:00 סט. טרוידן רמי גרשון
קני סייף
אופיר דווידאדזה
כדורגל בלגית ראשונה מוסקרון 16:00 קלאב ברוז' ליאור רפאלוב
27/09/2016
כדורגל צ'מפיונשיפ איפסוויץ' 21:45 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
01/10/2016
כדורגל בונדסליגה אינגולסטאד 16:30 הופנהיים אלמוג כהן
כדורגל בונדסליגה באייר לברקוזן 16:30 בורוסיה דורטמונד
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 16:30 קלן
כדורגל בונדסליגה פרייבורג 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל סקוטית ראשונה דנדי 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ברנלי 17:00 ארסנל
כדורגל פרמיירליג האל 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג לסטר 17:00 סאות'המפטון
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 סטוק
כדורגל פרמיירליג סוונסי 17:00 ליברפול
כדורגל צ'מפיונשיפ שפילד וונסדי 17:00 ברייטון בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל קפריסין ראשונה אפולון 19:00 אומוניה אמיר עגייב
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 20:45 דומז'לה סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל שוויצרית ראשונה לוזאן 20:45 לוגאנו אופיר מזרחי
02/10/2016
כדורגל בלגית ראשונה קלאב ברוז' 16:00 גנט ליאור רפאלוב
רמי גרשון
קני סייף
אופיר דווידאדזה
03/10/2016
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה אלג'יריה 14:00 קמרון
כדורגל מונדיאל 2018 אפריקה גאנה 14:00 אוגנדה
כדורגל מונדיאל 2018 אפריקה חוף השנהב 14:00 מאלי
06/10/2016
כדורגל מוקדמות יורו 2017 ישראל U21 17:00 יוון U21
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 אוסטריה 21:45 וולס בית 4
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 איטליה 21:45 ספרד בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 ליכטנשטיין 21:45 אלבניה בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 מקדוניה 21:45 ישראל בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 קוסובו 21:45 קרואטיה בית 9
07/10/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 בלגיה 21:45 בוסניה בית 8
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 הולנד 21:45 בלארוס בית 1
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 לוקסמבורג 21:45 שבדיה בית 1
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 פורטוגל 21:45 אנדורה בית 2
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 צרפת 21:45 בולגריה בית 1
08/10/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 אנגליה 19:00 מלטה בית 6
09/10/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 וולס 19:00 גאורגיה בית 4
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 וולס 19:00 גאורגיה בית 4
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 ישראל 19:00 ליכטנשטיין בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 פינלנד 19:00 קרואטיה בית 9
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 אלבניה 21:45 ספרד בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 מקדוניה 21:45 איטליה בית 7
10/10/2016
כדורגל מוקדמות יורו 2017 ישראל U21 17:00 אלבניה U21
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 איי פארו 21:45 פורטוגל בית 2
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 גיברלטר 21:45 בלגיה בית 8
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 הולנד 21:45 צרפת בית 1
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 שבדיה 21:45 בולגריה בית 1
11/10/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 גרמניה 21:45 צפון אירלנד בית 3
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 סלובניה 21:45 אנגליה בית 6
15/10/2016
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 באיירן מינכן טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 16:30 הרטה ברלין
כדורגל בונדסליגה קלן 16:30 אינגולסטאד אלמוג כהן
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 מות'רוול ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 סוונסי
כדורגל פרמיירליג ווסט ברומיץ' 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 אברטון
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 לסטר
כדורגל צ'מפיונשיפ ברייטון 17:00 פרסטון בירם כיאל
תומר חמד
כדורגל סלובנית ראשונה אולימפיה 20:45 מאריבור סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל שוויצרית ראשונה לוגאנו 20:45 יאנג בויז אופיר מזרחי
22/10/2016
כדורגל בונדסליגה אינגולסטאד 16:30 בורוסיה דורטמונד אלמוג כהן
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 16:30 בורוסיה מנשנגלדבך
כדורגל בונדסליגה המבורג 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 המילטון ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 מידלסבורו
כדורגל פרמיירליג בורנמות' 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 ווסט ברומיץ'
כדורגל פרמיירליג לסטר 17:00 קריסטל פאלאס
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 סאות'המפטון
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 20:45 גוריצ'ה סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל שוויצרית ראשונה לוגאנו 20:45 באזל אופיר מזרחי
26/10/2016
כדורגל סקוטית ראשונה רוס קאונטי 21:45 סלטיק ניר ביטון
29/10/2016
כדורגל בונדסליגה אוגסבורג 16:30 באיירן מינכן
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 16:30 שאלקה
כדורגל בונדסליגה בורוסיה מנשנגלדבך 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה מיינץ 16:30 אינגולסטאד אלמוג כהן
כדורגל סלובנית ראשונה אלומיני 16:30 מאריבור סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל סקוטית ראשונה אברדין 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ווסט ברומיץ' 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 לסטר
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 ברנלי
כדורגל פרמיירליג סאות'המפטון 17:00 צ'לסי
כדורגל פרמיירליג סנדרלנד 17:00 ארסנל
כדורגל פרמיירליג קריסטל פאלאס 17:00 ליברפול
כדורגל שוויצרית ראשונה סיון 20:45 לוגאנו אופיר מזרחי
05/11/2016
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 קלן טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה אינגולסטאד 16:30 אוגסבורג אלמוג כהן
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 16:30 הופנהיים
כדורגל בונדסליגה המבורג 16:30 בורוסיה דורטמונד
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 ווטפורד
כדורגל פרמיירליג לסטר 17:00 ווסט ברומיץ'
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 מידלסבורו
כדורגל פרמיירליג סוונסי 17:00 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג קריסטל פאלאס 17:00 אברטון
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 20:45 סליה סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל שוויצרית ראשונה לוגאנו 20:45 סט. גאלן אופיר מזרחי
07/11/2016
כדורגל מונדיאל 2018 אוקיאניה ניו זילנד 08:00 ניו קלדוניה
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה דרום אפריקה 14:00 סנגל
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה מרוקו 14:00 חוף השנהב
כדורגל מונדיאל 2018 אסיה קמרון 14:00 זמביה
כדורגל מונדיאל 2018 אפריקה מצרים 14:00 גאנה
כדורגל מונדיאל 2018 אפריקה ניגריה 14:00 אלג'יריה
11/11/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 אנגליה 21:45 סקוטלנד בית 6
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 סן מרינו 21:45 גרמניה בית 3
12/11/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 קרואטיה 19:00 איסלנד בית 9
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 אלבניה 21:45 ישראל בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 ליכטנשטיין 21:45 איטליה בית 7
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 ספרד 21:45 מקדוניה בית 7
13/11/2016
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 לוקסמבורג 19:00 הולנד בית 1
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 פורטוגל 21:45 לטביה בית 2
כדורגל מוק' מונדיאל 2018 צרפת 21:45 שבדיה בית 1
15/11/2016
כדורגל מונדיאל 2018 אוקיאניה ניו קלדוניה 08:00 ניו זילנד
16/11/2016
כדורגל סלובנית ראשונה ראדומלייה 20:45 מאריבור סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
19/11/2016
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 16:30 באיירן מינכן
כדורגל בונדסליגה דארמשטאד 16:30 אינגולסטאד אלמוג כהן
כדורגל בונדסליגה וורדר ברמן 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 16:30 קרסקו סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורסל מוק' יורובאסקט נשים רומניה 19:00 ישראל
כדורגל שוויצרית ראשונה לוצרן 20:45 לוגאנו אופיר מזרחי
23/11/2016
כדורסל מוק' יורובאסקט נשים בוסניה 20:30 ישראל
26/11/2016
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 בורוסיה דורטמונד טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה אינגולסטאד 16:30 וולפסבורג אלמוג כהן
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 16:30 באייר לברקוזן
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 20:45 קופר סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל שוויצרית ראשונה ואדוז 21:45 לוגאנו אופיר מזרחי
30/11/2016
כדורגל רוסית ראשונה צסקא מוסקבה 14:00 אורנבורג ביברס נאתכו
03/12/2016
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 14:45 רודאר סנטיהו סלליך
מרואן קבהא
כדורגל בונדסליגה אוגסבורג 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 16:30 בורוסיה מנשנגלדבך
כדורגל בונדסליגה וורדר ברמן 16:30 אינגולסטאד אלמוג כהן
תקצירים בולטים
תקציר המשחק אסטרה 1:0 ווסטהאם כדורגל
תקציר המשחק בית"ר י-ם 0:0 סט. אטיין כדורגל
תקציר המשחק מכבי ת"א 3:2 פנ' היידוק ספליט כדורגל
תקציר המשחק קבאלה 0:1 מאריבור כדורגל
תקציר המשחק גנט 4:0 שקנדיה כדורגל
תקציר המשחק דינמו זאגרב 2:1 זלצבורג כדורגל
לרשימת התקצירים המלאה
נבחרות ישראל - המשחקים הקרובים
מוקדמות יורו 2017 ישראל U21 - פורטוגל U21 02/09 כדורגל
מוק' מונדיאל 2018 איטליה - ישראל 05/09 כדורגל
מוקדמות יורו 2017 ישראל U21 - ליכטנשטיין U21 06/09 כדורגל
מוק' יורו נשים 2017 ישראל - וולס 15/09 כדורגל
מוק' יורו נשים 2017 ישראל - נורווגיה 19/09 כדורגל
מוק' אליפות העולם 2017 אנגליה - ישראל 22/09 בייסבול
מוק' מונדיאל 2018 ישראל - מקדוניה 06/10 כדורגל
-->
© כל הזכויות על המוצג באתר שייכות לאתר אולספורט איי.אל. | Powered & Designed by Art-Up