טורים ודיעות
עוד באתר
רשימת ישראלים בחו"ל

לוח משחקים לפי מדינה
 
29/08/2014
טניס USOPEN גברים דודי סלע 19:30 דימיטרוב סיבוב 2
כדורסל א. אירופה U16 דרג ב' ישראל U16 19:45 צ'כיה U16 חצי גמר
כדורגל הולנדית ראשונה גו אהאד איגלס 21:00 ווילם 2 בן שהר
לצפיה >
כדורגל ליגת האלופות כדורגל אולמות אס"א בן גוריון 21:00 זלזארץ' מוקדמות
כדורגל ספרדית ראשונה חטאפה 21:00 אלמריה תומר חמד ערוץ 5+ לייב
כדורגל בונדסליגה אוגסבורג 21:30 בורוסיה דורטמונד ספורט 1
כדורגל בלגית ראשונה גנט 21:30 קורטריק רמי גרשון
קני סייף
ספורט 2
30/08/2014
טניס USOPEN גברים רוג'ר פדרר 02:00 גרות' סיבוב 2
גודו אליפות העולם בג'ודו אור ששון 09:00 רינר (צרפת) גברים +100 ק"ג סיבוב 1 ערוץ 5
כדורגל פרמיירליג ברנלי 14:45 מנצ'סטר יונייטד
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 סטוק
כדורגל צ'מפיונשיפ ברייטון 17:00 צ'רלטון טל בן חיים
כדורגל צרפתית ראשונה מונאקו 18:00 ליל
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 19:00 מכבי חיפה נדחה
כדורגל ליגת העל בני סכנין 19:00 הפועל עכו נדחה
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 19:00 מ.ס. אשדוד נדחה
כדורגל ליגת העל הפועל פ"ת 19:00 הפועל ב"ש נדחה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 19:00 מכבי פ"ת נדחה
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 19:00 רעננה נדחה
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 19:00 הפועל ת"א נדחה
כדורגל סרייה א קייבו 19:00 יובנטוס
כדורגל בונדסליגה שאלקה 19:30 באיירן מינכן
כדורגל פרמיירליג אברטון 19:30 צ'לסי
כדורגל אוסטרית ראשונה אדמירה 20:00 אוסטריה וינה עומר דמארי
כדורגל צרפתית ראשונה לאנס 21:00 ריימס אלירן עטר
כדורגל צרפתית ראשונה נאנט 21:00 מונפלייה איתי שכטר
כדורגל סלובנית ראשונה דומז'לה 21:05 מאריבור סנטיהו סלליך
כדורגל סרייה א רומא 21:45 פיורנטינה
כדורגל ספרדית ראשונה אתלטיקו מדריד 22:00 אייבר
כדורגל ספרדית שניה אלקורקון 22:00 ג'ירונה דודו ביטון
כדורגל קפריסין ראשונה א.א.ק. לרנקה 22:00 אפואל ניקוסיה רוברטו קולאוטי
חיים מגרלשווילי
כדורגל קפריסין ראשונה אומוניה 22:00 אנורתוזיס משה אוחיון
עמית בן שושן
כדורסל מונדובאסקט 2015 ארה"ב 22:30 פינלנד
כדורסל מונדובאסקט 2015 ספרד 23:00 איראן
31/08/2014
כדורגל רוסית ראשונה צסקא מוסקבה 12:30 רוסטוב ביברס נאתכו
כדורגל הולנדית ראשונה פ.ס.וו איינדהובן 13:30 ויטסה דין מורי
כדורגל גרמנית שניה סנדהאוזן 14:30 אינגולסטאד אלמוג כהן
כדורגל סקוטית ראשונה דנדי 14:30 סלטיק בירם כיאל
ניר ביטון
כדורסל מונדובאסקט 2015 ארגנטינה 14:30 קרואטיה
כדורגל שוויצרית ראשונה גראסהופרס 14:45 ואדוז מואנס דאבור
כדורגל שוויצרית ראשונה סט. גאלן 14:45 ציריך ניסים קפילוטו
אבי ריקן
כדורגל בלגית ראשונה קלאב ברוז' 15:30 אנדרלכט ליאור רפאלוב
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 15:30 ליברפול
כדורסל מונדובאסקט 2015 צרפת 16:30 סרביה
כדורגל אזרית ראשונה נפטצ'י 17:25 סימורק עידן ויצמן
כדורגל פרמיירליג לסטר 18:00 ארסנל
כדורגל יוונית ראשונה פלאתניאס 19:15 פאוק סלוניקי אייל גולסה
כדורגל אוקראינית ראשונה זוריה 19:30 וולין גל שיש
כדורגל ספרדית ראשונה ויאריאל 20:00 ברצלונה
כדורגל רומנית ראשונה פטרולול פולייסטי 21:00 קלוז' טוטו תמוז
כדורגל סרייה א גנואה 21:45 נאפולי
כדורגל ספרדית ראשונה ריאל סוסיאדד 22:00 ריאל מדריד
כדורגל ספרדית שניה מאיורקה 22:00 לאס פאלמס גיא אסולין
כדורגל צרפתית ראשונה פ.ס.ז. 22:00 סט. אטיין
כדורסל מונדובאסקט 2015 ארה"ב 22:30 טורקיה
01/09/2014
כדורסל מונדובאסקט 2015 פורטו ריקו 21:00 יוון
כדורסל מונדובאסקט 2015 ספרד 23:00 ברזיל
02/09/2014
כדורסל מונדובאסקט 2015 ארה"ב 18:30 ניו זילנד
03/09/2014
כדורגל מוקדמות יורו 2015 אזרבייג'אן U21 17:00 ישראל U21
כדורסל מונדובאסקט 2015 סרביה 19:00 ברזיל
כדורסל מונדובאסקט 2015 יוון 21:00 קרואטיה
כדורסל מונדובאסקט 2015 ארה"ב 22:30 הרפובליקה הדומיניקנית
כדורסל מונדובאסקט 2015 ספרד 23:00 צרפת
04/09/2014
כדורסל מונדובאסקט 2015 ארה"ב 18:30 אוקראינה
כדורסל מונדובאסקט 2015 ארגנטינה 23:00 יוון
כדורסל מונדובאסקט 2015 ספרד 23:00 סרביה
06/09/2014
כדוריד גביע EHF גברים איי.בי.וי 20:00 מכבי ראשל"צ סיבוב 1
כדוריד גביע EHF גברים מכבי ת"א 20:00 פוטאיסה סיבוב 1
07/09/2014
כדורגל ספרדית שניה מירנדס 18:00 אלקורקון דודו ביטון
כדורגל יורו 2016 מוקדמות גרמניה 21:45 סקוטלנד בית 4
כדורגל יורו 2016 מוקדמות פורטוגל 21:45 אלבניה בית 9
כדורגל ספרדית שניה לגאנייס 22:00 מאיורקה גיא אסולין
08/09/2014
כדורגל יורו 2016 מוקדמות רוסיה 19:00 ליכטנשטיין בית 7
כדורגל יורו 2016 מוקדמות אוסטריה 21:45 שבדיה בית 7
כדורגל יורו 2016 מוקדמות ספרד 21:45 מקדוניה בית 3
כדורגל יורו 2016 מוקדמות שוויץ 21:45 אנגליה בית 5
09/09/2014
כדורגל מוקדמות יורו 2015 ישראל U21 17:00 מקדוניה U21
כדורגל יורו 2016 מוקדמות אנדורה 21:45 ווילס בית 2
כדורגל יורו 2016 מוקדמות בוסניה 21:45 קפריסין בית 2
כדורגל יורו 2016 מוקדמות נורווגיה 21:45 איטליה בית 8
כדורגל יורו 2016 מוקדמות צ'כיה 21:45 הולנד בית 1
12/09/2014
טניס גביע דיוויס ישראל 12:00 ארגנטינה
כדורגל גרמנית שניה אינגולסטאד 19:30 אהלן אלמוג כהן
13/09/2014
כדורגל אזרית ראשונה סימורק 14:00 קבאלה עידן ויצמן
כדורגל רוסית ראשונה תולה 14:00 צסקא מוסקבה ביברס נאתכו
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 16:30 שטוטגארט
כדורגל בונדסליגה בורוסיה דורטמונד 16:30 פרייבורג
כדורגל יוונית ראשונה פאוק סלוניקי 17:00 ניקי וולוס אייל גולסה
כדורגל מוק' מונדיאל נשים 2015 איסלנד 17:00 ישראל
כדורגל סלובנית ראשונה מאריבור 17:00 קרקה סנטיהו סלליך
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 אברדין בירם כיאל
ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ארסנל 17:00 מנצ'סטר סיטי
כדורגל פרמיירליג ליברפול 17:00 אסטון וילה
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 ק.פ.ר
כדורגל פרמיירליג סנדרלנד 17:00 טוטנהאם
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 סוונסי
כדורגל צ'מפיונשיפ צ'רלטון 17:00 ווטפורד טל בן חיים
כדורגל צרפתית ראשונה ליל 17:00 נאנט איתי שכטר
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 18:00 ריד עומר דמארי
כדורגל אוקראינית ראשונה וולין 18:00 מטאלורג זאפוריזיה גל שיש
כדורגל צרפתית ראשונה ליון 18:00 מונאקו
כדורגל צרפתית ראשונה ראן 18:00 פ.ס.ז.
כדורגל קפריסין ראשונה אנורתוזיס 18:00 א.א.ק. לרנקה משה אוחיון
עמית בן שושן
רוברטו קולאוטי
חיים מגרלשווילי
כדורגל שוויצרית ראשונה גראסהופרס 18:45 באזל מואנס דאבור
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 19:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל הפועל עכו 19:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 19:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 19:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 19:00 הפועל פ"ת
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 19:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 19:00 רעננה
כדורגל רומנית ראשונה פאנדורי 19:00 פטרולול פולייסטי טוטו תמוז
כדורגל ספרדית שניה מאיורקה 19:15 הואלבה גיא אסולין
כדורגל צרפתית ראשונה ריימס 19:30 טולוז אלירן עטר
עדן בן בסט
כדוריד גביע EHF גברים מכבי ראשל"צ 20:00 איי.בי.וי סיבוב 1
כדוריד גביע EHF גברים פוטאיסה 20:00 מכבי ת"א סיבוב 1
כדורגל בלגית ראשונה גנט 21:00 מוסקורן רמי גרשון
קני סייף
כדורגל בלגית ראשונה גנק 21:00 קלאב ברוז' ליאור רפאלוב
כדורגל הולנדית ראשונה פיינורד 21:45 ווילם 2 בן שהר
14/09/2014
כדורגל שוויצרית ראשונה ואדוז 14:45 סט. גאלן ניסים קפילוטו
תקצירים בולטים
תקציר המשחק פטרולול 1:2 דינמו זאגרב כדורגל
תקציר המשחק אסטרס 1:3 מכבי ת"א כדורגל
תקציר המשחק זימברו קישינב 0:4 פאוק סלוניקי כדורגל
תקציר המשחק בשיקטאש 0:1 ארסנל כדורגל
תקציר המשחק נאפולי 1:3 בילבאו כדורגל
תקציר המשחק בולגריה 69:61 ישראל כדורסל
לרשימת התקצירים המלאה
נבחרות ישראל - המשחקים הקרובים
א. אירופה U16 דרג ב' צ'כיה U16 - ישראל U16 29/08 כדורסל
מוקדמות יורו 2015 ישראל U21 - אזרבייג'אן U21 03/09 כדורגל
מוקדמות יורו 2015 מקדוניה U21 - ישראל U21 09/09 כדורגל
גביע דיוויס ארגנטינה - ישראל 12/09 טניס
מוק' מונדיאל נשים 2015 ישראל - איסלנד 13/09 כדורגל
מוק' מונדיאל נשים 2015 ישראל - דנמרק 17/09 כדורגל
יורו 2016 מוקדמות ישראל - קפריסין 10/10 כדורגל
-->
© כל הזכויות על המוצג באתר שייכות לאתר אולספורט איי.אל. | Powered & Designed by Art-Up