האתר מוצע למכירה * לקבלת פרטים יש לשלוח מייל לכתובת * allsportil.mail@gmail.com * האתר מוצע למכירה * לקבלת פרטים יש לשלוח מייל לכתובת * allsportil.mail@gmail.com * האתר מוצע למכירה * לקבלת פרטים יש לשלוח מייל לכתובת * allsportil.mail@gmail.com *
 
אירועי ספורט מרכזיים
עוד באתר
רשימת ישראלים בחו"ל

לוח משחקים לפי מדינה
 
15/11/2018
כדורגל ידידות ישראל 20:15 גואטמאלה
16/11/2018
כדורסל יורוליג גראן קנאריה 22:00 מכבי תל אביב
17/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 סקרמנטו עומרי כספי
כדורגל מוק' א.אירופה לנוער U19 ישראל U19 17:00 ליכטנשטיין U19
כדוריד גביע צ'אלנג' נשים ויסה 17:00 חולון מוקדמות
כדוריד גביע צ'אלנג' נשים מכבי ראשל"צ 17:00 בלדייספור מוקדמות
כדורסל מוק' יורובאסקט נשים פורטוגל 19:00 ישראל
כדוריד גביע EHF גברים מכבי ראשל"צ 20:00 סנט רפאל מוקדמות
18/11/2018
כדורסל NBA מינסוטה 22:30 ממפיס עומרי כספי
20/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 דאלאס מאווריקס עומרי כספי
כדורגל מוק' א.אירופה לנוער U19 גיאורגיה U19 17:00 ישראל U19
כדורסל יורוליג אנאדולו אפס 20:00 מכבי תל אביב
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל ירושלים 21:00 דיזו'ן
כדורגל ליגת האומות סקוטלנד 21:45 ישראל
21/11/2018
כדורסל מוק' יורובאסקט נשים יוון 19:00 ישראל
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל נאנט 21:00 הפועל חולון
כדורסל יורופ-קאפ פרדוביצ'ה 21:30 נס ציונה
22/11/2018
כדורסל NBA סן אנטוניו 03:30 ממפיס עומרי כספי
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:00 פנרבחצ'ה
23/11/2018
כדורסל NBA קליפרס 22:30 ממפיס עומרי כספי
24/11/2018
כדורגל סקוטית ראשונה המילטון 14:30 סלטיק ניר ביטון
כדורגל יוונית ראשונה פנאתנייקוס 16:00 אפולון עומרי אלטמן
כדורגל בונדסליגה אוגסבורג 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 לסטר בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ סטוק 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל אוסטרית ראשונה אדמירה 18:00 אוסטריה וינה אלון תורג'מן
כדורגל אוסטרית ראשונה הרטברג 18:00 זלצבורג מואנס דאבור
כדורגל קרואטית ראשונה היידוק ספליט 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
25/11/2018
כדורגל יוונית ראשונה אטרומיטוס 19:00 אולימפיאקוס פיראוס ביברס נאתכו
כדוריד גביע EHF גברים סנט רפאל 19:00 מכבי ראשל"צ מוקדמות
כדורגל בלגית ראשונה גנט 21:00 אנטוורפן ליאור רפאלוב
כדורגל בלגית ראשונה לוקרן 21:00 שרלרואה עומרי בן הרוש
26/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 01:00 ניו יורק ניקס עומרי כספי
27/11/2018
כדורגל צ'מפיונשיפ רותרהאם 21:45 ק.פ.ר תומר חמד
28/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 טורונטו עומרי כספי
29/11/2018
כדורגל ליגה אירופית זלצבורג 19:55 רד בול לייפציג מואנס דאבור
כדורגל ליגה אירופית רוזנבורג 19:55 סלטיק ניר ביטון
כדורגל ליגה אירופית ריאל בטיס 19:55 אולימפיאקוס פיראוס ביברס נאתכו
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:00 באיירן מינכן
כדורגל ליגה אירופית איינטרכט פרנקפורט 22:00 מארסיי טאלב טוואטחה
30/11/2018
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל ישראל 20:00 סרביה
כדורגל בלגית ראשונה לוקרן 21:30 גנט עומרי בן הרוש
01/12/2018
כדורסל NBA ברוקלין נטס 02:30 ממפיס עומרי כספי
כדורגל פרמיירליג האדרספילד 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 האל תומר חמד
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 18:00 סט. פולטן אלון תורג'מן
כדורגל קרואטית ראשונה לוקומוטיב זאגרב 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל קרואטית ראשונה לוקומוטיב זאגרב 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל בלגית ראשונה אנטוורפן 21:30 סט. טרוידן ליאור רפאלוב
02/12/2018
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 15:30 ריינדורף מואנס דאבור
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 סט. ג'ונסטון ניר ביטון
כדורגל סקוטלנד גביע הליגה סלטיק 17:00 אברדין ניר ביטון גמר
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 19:00 וולפסבורג טאלב טוואטחה
03/12/2018
כדורסל NBA פילדלפיה 01:00 ממפיס עומרי כספי
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל גיאורגיה 20:00 ישראל
04/12/2018
כדורמים מוק' הליגה העולמית נשים ישראל 18:00 רוסיה
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 בני יהודה
כדורגל גביע בלגי מכלן 21:00 לוקרן עומרי בן הרוש שמינית גמר
כדורגל פרמיירליג ברייטון 21:45 קריסטל פאלאס בירם כיאל
05/12/2018
כדורגל סקוטית ראשונה מות'רוול 21:45 סלטיק ניר ביטון
06/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 קליפרס עומרי כספי
כדורסל יורוליג דרושפאקה 20:15 מכבי תל אביב
08/12/2018
כדורסל NBA ניו אורלינס 03:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 קילמרנוק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ברנלי 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ לידס 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל אוסטרית ראשונה אדמירה 18:00 זלצבורג מואנס דאבור
כדורגל קרואטית ראשונה רודס 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל בונדסליגה הרטה ברלין 19:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 הפועל חיפה
כדורגל בלגית ראשונה אוסטנד 21:00 לוקרן עומרי בן הרוש
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 22:00 בני סכנין
09/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 קליפרס עומרי כספי
כדורגל אוסטרית ראשונה מאטרסבורג 15:30 אוסטריה וינה אלון תורג'מן
כדורגל בלגית ראשונה סרקל ברוז' 15:30 אנטוורפן ליאור רפאלוב
11/12/2018
כדורסל NBA דנבר 04:00 ממפיס עומרי כספי
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל ירושלים 19:45 א.א.ק. אתונה
12/12/2018
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל פריבורג 21:00 הפועל חולון
13/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 פורטלנד עומרי כספי
כדורגל ליגה אירופית לאציו 19:55 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:00 סאסקי בסקוניה
כדורגל ליגה אירופית אולימפיאקוס פיראוס 22:00 מילאן ביברס נאתכו
כדורגל ליגה אירופית סלטיק 22:00 זלצבורג ניר ביטון
מואנס דאבור
15/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 מיאמי עומרי כספי
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 באייר לברקוזן טאלב טוואטחה
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 צ'לסי בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 מידלסבורו תומר חמד
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 18:00 רייקה רועי גורדנה
כדורמים מוק' הליגה העולמית נשים ישראל 18:00 רומניה
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 בני סכנין
16/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 יוסטון עומרי כספי
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 15:30 סט. פולטן מואנס דאבור
כדורגל סקוטית ראשונה היברניאן 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 18:00 ראפיד וינה אלון תורג'מן
18/12/2018
כדורסל NBA גולדן סטייט 05:30 ממפיס עומרי כספי
כדורמים מוק' הליגה העולמית נשים ישראל 18:00 יוון
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל חולון 21:00 ונציה
19/12/2018
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל לייטקיבילס 19:00 הפועל ירושלים
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:00 חימקי
כדורגל בונדסליגה מיינץ 21:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 21:45 מות'רוול ניר ביטון
20/12/2018
כדורסל NBA פורטלנד 05:00 ממפיס עומרי כספי
22/12/2018
כדורסל NBA סקרמנטו 05:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 באיירן מינכן טאלב טוואטחה
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 דנדי ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג בורנמות' 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ נוטינגהאם פורסט 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
24/12/2018
כדורסל NBA לייקרס 04:30 ממפיס עומרי כספי
25/12/2018
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 רעננה
26/12/2018
כדורגל סקוטית ראשונה אברדין 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 ארסנל בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 איפסוויץ' תומר חמד
27/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 קליבלנד עומרי כספי
29/12/2018
כדורגל סקוטית ראשונה ריינג'רס 14:30 סלטיק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 אברטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 רדינג תומר חמד
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 מכבי ת"א
30/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 בוסטון עומרי כספי
01/01/2019
כדורסל NBA יוסטון 02:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל פרמיירליג ווסטהאם 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ אסטון וילה 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
03/01/2019
כדורסל NBA ממפיס 03:00 דטרויט עומרי כספי
05/01/2019
כדורסל NBA ממפיס 03:00 ברוקלין נטס עומרי כספי
כדורעף מוק' א.אירופה כדורעף נשים בלגיה 17:00 ישראל
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 הפועל ת"א
06/01/2019
כדורסל NBA סן אנטוניו 03:30 ממפיס עומרי כספי
08/01/2019
כדורסל NBA ניו אורלינס 03:00 ממפיס עומרי כספי
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל פאוק 19:30 הפועל חולון
09/01/2019
כדורעף ליגה אירופית כדורעף נשים ישראל 17:00 סלובניה
כדורעף מוק' א.אירופה כדורעף גברים לטביה 19:00 ישראל
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל ירושלים 21:00 אנטוורפן
10/01/2019
כדורסל NBA ממפיס 03:00 סן אנטוניו עומרי כספי
12/01/2019
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 ליברפול בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ שפילד וונסדי 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורמים מוק' הליגה העולמית נשים ישראל 18:00 ספרד
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 בני יהודה
13/01/2019
כדורסל NBA מיאמי 00:00 ממפיס עומרי כספי
15/01/2019
כדורסל NBA יוסטון 03:00 ממפיס עומרי כספי
הוקי א.העולם בהוקי U20 דרג 5 ישראל U20 14:00 בלגיה U20
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל ירושלים 21:00 פואנדלברדה
16/01/2019
הוקי א.העולם בהוקי U20 דרג 5 ישראל U20 14:00 מקסיקו U20
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל אופאבה 19:30 הפועל חולון
17/01/2019
כדורסל NBA ממפיס 03:00 מילווקי עומרי כספי
18/01/2019
הוקי א.העולם בהוקי U20 דרג 5 ישראל U20 17:30 סרביה U20
19/01/2019
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 פרייבורג טאלב טוואטחה
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר יונייטד 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 פרסטון תומר חמד
הוקי א.העולם בהוקי U20 דרג 5 ישראל U20 17:30 הולנד U20
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 חדרה
21/01/2019
הוקי א.העולם בהוקי U20 דרג 5 קרואטיה U20 21:00 ישראל U20
22/01/2019
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל נימברוק 19:30 הפועל ירושלים
23/01/2019
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל חולון 21:00 טנריף
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 21:45 סט. מירן ניר ביטון
26/01/2019
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 המילטון ניר ביטון
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 ווסט ברומיץ' תומר חמד
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 הפועל ב"ש
29/01/2019
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל בון 21:00 הפועל חולון
כדורגל פרמיירליג פולהאם 21:45 ברייטון בירם כיאל
30/01/2019
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל ירושלים 21:00 באמברג
02/02/2019
כדורגל סקוטית ראשונה סט. ג'ונסטון 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 ווטפורד בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ וויגאן 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל קרואטית ראשונה איסטרה 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 בני סכנין
05/02/2019
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל חולון 21:30 נאנט
06/02/2019
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל דיז'ון 21:30 הפועל ירושלים
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 21:45 היברניאן ניר ביטון
09/02/2019
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 ברנלי בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 בירמינגהאם תומר חמד
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 18:00 גוריצ'ה רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 מכבי חיפה
12/02/2019
כדורמים מוק' הליגה העולמית נשים רוסיה 18:00 ישראל
13/02/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ בריסטול סיטי 21:45 ק.פ.ר תומר חמד
16/02/2019
כדורגל סקוטית ראשונה קילמרנוק 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 לידס תומר חמד
כדורגל קרואטית ראשונה דינאמו זאגרב 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 הפועל ת"א
כדורגל גביע אוסטרי גראץ 21:00 אוסטריה וינה אלון תורג'מן רבע גמר
כדורגל גביע אוסטרי נוישטאד 21:00 זלצבורג מואנס דאבור רבע גמר
21/02/2019
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל ישראל 20:00 גרמניה
23/02/2019
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 מות'רוול ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג צ'לסי 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ מידלסבורו 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 18:00 זברסיץ' רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 מ.ס. אשדוד
24/02/2019
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל סרביה 20:00 ישראל
26/02/2019
כדורגל פרמיירליג לסטר 21:45 ברייטון בירם כיאל
27/02/2019
כדורגל סקוטית ראשונה הארטס 21:45 סלטיק ניר ביטון
02/03/2019
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 האדרספילד בירם כיאל
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 האדרספילד בירם כיאל
כדורגל פרמיירליג טוטנהאם 17:00 ארסנל
כדורגל צ'מפיונשיפ ברנטפורד 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל קרואטית ראשונה אוסייק 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 חדרה
05/03/2019
כדורמים מוק' הליגה העולמית נשים רומניה 18:00 ישראל
09/03/2019
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 אברדין ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג קריסטל פאלאס 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 סטוק תומר חמד
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 18:00 היידוק ספליט רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 בני יהודה
13/03/2019
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 21:45 רותרהאם תומר חמד
16/03/2019
רוגבי א. אירופה דרג 2A ישראל 13:00 בוסניה
כדורגל סקוטית ראשונה דנדי 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 קרדיף בירם כיאל
תקצירים בולטים
תקציר המשחק מכבי ת"א 2:1 קריית שמונה כדורגל
תקציר המשחק ריאל בטיס 4:3 ברצלונה כדורגל
לרשימת התקצירים המלאה
נבחרות ישראל - המשחקים הקרובים
ידידות גואטמאלה - ישראל 15/11 כדורגל
מוק' יורובאסקט נשים ישראל - פורטוגל 17/11 כדורסל
מוק' א.אירופה לנוער U19 ליכטנשטיין U19 - ישראל U19 17/11 כדורגל
ליגת האומות ישראל - סקוטלנד 20/11 כדורגל
מוק' א.אירופה לנוער U19 ישראל U19 - גיאורגיה U19 20/11 כדורגל
מוק' יורובאסקט נשים ישראל - יוון 21/11 כדורסל
מוק' א.העולם בכדורסל סרביה - ישראל 30/11 כדורסל
-->
© כל הזכויות על המוצג באתר שייכות לאתר אולספורט איי.אל. | Powered & Designed by Art-Up