אירועי ספורט מרכזיים
עוד באתר
רשימת ישראלים בחו"ל

לוח משחקים לפי מדינה
 
21/09/2018
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל הפועל תל אביב 15:30 שרלרואה מוקדמות ערוץ 5+
כדורסל יורופ-קאפ נס ציונה 16:00 סודרטליה מוקדמות ערוץ 5+
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 19:00 רודס רועי גורדנה
22/09/2018
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 18:00 קריית שמונה ספורט 4
כדורגל ליגת העל רעננה 18:45 מ.ס. אשדוד ערוץ 5+ לייב
כדורגל פרמיירליג ברייטון 19:30 טוטנהאם בירם כיאל ספורט 1
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 19:30 נוריץ' תומר חמד
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 19:45 מכבי פ"ת ספורט 3
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:30 מכבי ת"א ספורט 4
כדורגל בלגית ראשונה סט. טרוידן 21:30 אנטוורפן ליאור רפאלוב
23/09/2018
כדורגל USL פן 02:00 סינסינטי דקל קינן
כדורגל סקוטית ראשונה קילמרנוק 14:30 סלטיק ניר ביטון
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 14:35 צ'ונגפינג ערן זהבי ספורט 4
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 15:30 לינץ' אלון תורג'מן
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 18:00 ראפיד וינה מואנס דאבור ערוץ 5+
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 19:00 רד בול לייפציג טאלב טוואטחה ספורט 3
כדורגל יוונית ראשונה פנאתנייקוס 19:00 לבאדיקוס עומרי אלטמן
כדורגל בלגית ראשונה לוקרן 21:00 מוסקרון עומרי בן הרוש
24/09/2018
כדורגל ליגת העל חדרה 19:00 הפועל חיפה ערוץ 5+ לייב
כדורגל יוונית ראשונה פאניוניוס 19:30 אולימפיאקוס פיראוס ביברס נאתכו ספורט 1
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 בני יהודה ספורט 4
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 21:00 בני סכנין ערוץ 5
כדורסל צ'מפיונס ליג כדורסל שרלרואה 21:30 הפועל תל אביב מוקדמות
25/09/2018
כדורגל גביע קרואטי קורילובץ' 16:30 סלאבן בלופו רועי גורדנה סיבוב 1
כדורגל צ'מפיונשיפ בלקפול 21:45 ק.פ.ר תומר חמד
26/09/2018
כדורגל גביע סיני גואנגז'ו 14:35 בייג'ין ערן זהבי חצי גמר
כדורסל יורופ-קאפ סודרטליה 20:00 נס ציונה מוקדמות
כדורגל גביע בלגי שרלרואה 21:00 לוקרן עומרי בן הרוש סיבוב 6
כדורגל בונדסליגה בורוסיה מנשנגלדבך 21:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל גביע אוסטרי שוואץ 21:30 זלצבורג מואנס דאבור סיבוב 2
כדורגל גביע אוסטרי אוסטריה וינה 21:45 שטורם גראץ אלון תורג'מן סיבוב 2
כדורגל גביע בלגי מכלן 21:45 אנטוורפן ליאור רפאלוב סיבוב 6
כדורגל סקוטלנד גביע הליגה סט. ג'ונסטון 21:45 סלטיק ניר ביטון רבע גמר
27/09/2018
כדורגל USL ריצ'מונד 02:00 סינסינטי דקל קינן
29/09/2018
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 אברדין ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג מנצ'סטר סיטי 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ סוונסי 17:00 ק.פ.ר תומר חמד
כדורגל אוסטרית ראשונה הרטברג 18:00 אוסטריה וינה אלון תורג'מן
כדורגל אוסטרית ראשונה וולספברגר 18:00 זלצבורג מואנס דאבור
כדורגל יוונית ראשונה פנאתנייקוס 19:15 פאס ג'יאנינה עומרי אלטמן
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל קרואטית ראשונה רייקה 20:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
30/09/2018
כדורגל USL סינסינטי 02:30 אינדי דקל קינן
כדורגל סינית ראשונה שנגחאי 14:35 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 16:30 האנובר 96 טאלב טוואטחה
כדורגל יוונית ראשונה אולימפיאקוס פיראוס 17:15 פאוק סלוניקי ביברס נאתכו
כדורגל בלגית ראשונה אנטוורפן 21:00 גנט ליאור רפאלוב
כדורגל בלגית ראשונה שרלרואה 21:00 לוקרן עומרי בן הרוש
02/10/2018
כדורגל צ'מפיונשיפ רדינג 22:00 ק.פ.ר תומר חמד
03/10/2018
כדורסל NBA הכנה יוסטון 03:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל מוק' א.אירופה נשים U19 ישראל U19 15:00 סלובניה U19
04/10/2018
כדורגל ליגה אירופית זלצבורג 19:55 סלטיק מואנס דאבור
ניר ביטון
כדורגל ליגה אירופית מילאן 19:55 אולימפיאקוס פיראוס ביברס נאתכו
כדורגל ליגה אירופית איינטרכט פרנקפורט 22:00 לאציו טאלב טוואטחה
06/10/2018
כדורסל NBA הכנה ממפיס 03:00 אטלנטה עומרי כספי
כדורגל מוק' א.אירופה נשים U19 שבדיה U19 15:00 ישראל U19
כדורגל סקוטית ראשונה סט. ג'ונסטון 17:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 ווסטהאם בירם כיאל
כדורגל צ'מפיונשיפ ק.פ.ר 17:00 דרבי תומר חמד
כדוריד גביע EHF גברים סטיאווה בוקרשט 17:00 מכבי ראשל"צ מוקדמות
כדורגל אוסטרית ראשונה ריינדורף 18:00 אוסטריה וינה אלון תורג'מן
כדורגל אוסטרית ראשונה שטורם גראץ 18:00 זלצבורג מואנס דאבור
כדורגל בלגית ראשונה א.ס אופן 19:00 אנטוורפן ליאור רפאלוב
כדורגל יוונית ראשונה אסטרס טריפוליס 19:15 פנאתנייקוס עומרי אלטמן
כדורגל בונדסליגה באיירן מינכן 19:30 בורוסיה מנשנגלדבך
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 מכבי חיפה
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 20:00 איסטרה רועי גורדנה
כדורגל בלגית ראשונה לוקרן 21:00 קורטריק עומרי בן הרוש
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 21:00 מכבי פ"ת
07/10/2018
כדורגל USL פיטסבורג 02:00 סינסינטי דקל קינן
כדורסל NBA הכנה ממפיס 03:00 אינדיאנה עומרי כספי
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 14:35 בייג'ין ערן זהבי
כדורגל בונדסליגה הופנהיים 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל יוונית ראשונה א.א.ק אתונה 17:15 אולימפיאקוס פיראוס ביברס נאתכו
09/10/2018
כדורגל מוק' א.אירופה נשים U19 ישראל U19 19:30 קזחסטאן U19
11/10/2018
כדורסל NBA הכנה אורלנדו 02:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל מוקדמות יורו 2019 ישראל U21 20:00 אירלנד U21
כדורסל יורוליג פנאתנייקוס 21:00 מכבי תל אביב
כדורגל ליגת האומות ישראל 21:45 סקוטלנד
13/10/2018
כדורסל NBA הכנה ממפיס 03:00 יוסטון עומרי כספי
כדורגל USL נאשוויל 21:00 סינסינטי דקל קינן
14/10/2018
כדוריד גביע EHF גברים מכבי ראשל"צ 17:00 סטיאווה בוקרשט מוקדמות
כדורגל ליגת האומות ישראל 21:45 אלבניה
16/10/2018
כדורגל מוקדמות יורו 2019 ישראל U21 20:00 קוסובו U21
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:05 צסקא
18/10/2018
כדורסל NBA אינדיאנה 02:00 ממפיס עומרי כספי
כדורסל יורוליג בודוצ'נוסט 20:00 מכבי ת"א
19/10/2018
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערות ישראל U17 17:00 נורווגיה U17
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 21:30 דיסלדורף טאלב טוואטחה
20/10/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 אטלנטה עומרי כספי
רוגבי א. אירופה דרג 2A ישראל 13:00 מלטה
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערים ישראל U17 17:00 איי פארו U17
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 היברניאן ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג ניוקאסל 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 18:00 אינסברוק מואנס דאבור
כדורגל יוונית ראשונה פנאתנייקוס 19:15 פאניוניוס עומרי אלטמן
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 הפועל חיפה
כדורגל בלגית ראשונה אנטוורפן 21:00 לוקרן ליאור רפאלוב
עומרי בן הרוש
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 22:00 גוריצ'ה רועי גורדנה
21/10/2018
כדורגל סינית ראשונה הנאן 14:35 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורגל יוונית ראשונה אופי כריתים 17:15 אולימפיאקוס פיראוס ביברס נאתכו
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 18:00 שטורם גראץ אלון תורג'מן
22/10/2018
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערות ישראל U17 17:00 רוסיה U17
23/10/2018
כדורסל NBA יוטה 04:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערים מקדוניה U17 17:00 ישראל U17
25/10/2018
כדורסל NBA סקרמנטו 05:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערות קרואטיה U17 17:00 ישראל U17
כדורגל ליגה אירופית דודלאנג' 19:55 אולימפיאקוס פיראוס ביברס נאתכו
כדורגל ליגה אירופית זלצבורג 19:55 רוזנבורג מואנס דאבור
כדורגל ליגה אירופית רד בול לייפציג 19:55 סלטיק ניר ביטון
כדורגל ליגה אירופית איינטרכט פרנקפורט 22:00 אפולון טאלב טוואטחה
26/10/2018
כדורגל מוקדמות גיל 17 נערים ישראל U17 17:00 ספרד U17
27/10/2018
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 14:35 טיאנג'ין ערן זהבי
רוגבי א. אירופה דרג 2A קרואטיה 15:00 ישראל
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 וולבס בירם כיאל
כדורגל יוונית ראשונה פאוק סלוניקי 19:15 פנאתנייקוס עומרי אלטמן
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 20:00 דינאמו זאגרב רועי גורדנה
כדורגל בלגית ראשונה לוקרן 21:00 אוסטנד עומרי בן הרוש
28/10/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 פיניקס עומרי כספי
כדורגל בונדסליגה נירנברג 14:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 מות'רוול ניר ביטון
כדורגל בלגית ראשונה וואסלנד בוורן 21:00 אנטוורפן ליאור רפאלוב
כדורסל יורוליג אולימפיאקוס 21:00 מכבי תל אביב
31/10/2018
כדורסל NBA ממפיס 02:00 וושינגטון עומרי כספי
כדורגל בלגית ראשונה אנטוורפן 21:30 גנק ליאור רפאלוב
כדורגל סקוטית ראשונה דנדי 21:45 סלטיק ניר ביטון
01/11/2018
כדורגל בלגית ראשונה אנדרלכט 15:30 לוקרן עומרי בן הרוש
כדורסל יורוליג ברצלונה 22:00 מכבי תל אביב
02/11/2018
כדורגל סינית ראשונה גוויז'ו 13:35 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורגל בונדסליגה שטוטגארט 21:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
03/11/2018
כדורסל NBA יוטה 03:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל סקוטית ראשונה סלטיק 17:00 הארטס ניר ביטון
כדורגל פרמיירליג אברטון 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל קרואטית ראשונה זברסיץ' 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 מכבי נתניה
04/11/2018
כדורגל אוסטרית ראשונה אוסטריה וינה 15:30 וולספברגר אלון תורג'מן
כדורגל אוסטרית ראשונה זלצבורג 15:30 מאטרסבורג מואנס דאבור
05/11/2018
כדורסל NBA פיניקס 03:00 ממפיס עומרי כספי
06/11/2018
כדורסל NBA גולדן סטייט 05:30 ממפיס עומרי כספי
07/11/2018
כדורגל סינית ראשונה גואנגז'ו 13:35 הבאי ערן זהבי
08/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 דנבר עומרי כספי
כדורגל ליגה אירופית אפולון 19:55 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורסל יורוליג מכבי תל אביב 21:05 ריאל מדריד
כדורגל ליגה אירופית אולימפיאקוס פיראוס 22:00 דודלאנג' ביברס נאתכו
כדורגל ליגה אירופית סלטיק 22:00 רד בול לייפציג ניר ביטון
כדורגל ליגה אירופית רוזנבורג 22:00 זלצבורג מואנס דאבור
10/11/2018
כדורגל פרמיירליג קרדיף 14:30 ברייטון בירם כיאל
רוגבי א. אירופה דרג 2A קפריסין 15:00 ישראל
כדוריד גביע צ'אלנג' נשים בלדייספור 17:00 מכבי ראשל"צ מוקדמות
כדוריד גביע צ'אלנג' נשים חולון 17:00 ויסה מוקדמות
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 18:00 אוסייק רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 בני יהודה
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 מכבי ת"א
11/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 פילדלפיה עומרי כספי
כדורגל סינית ראשונה בייג'ין 09:00 גואנגז'ו ערן זהבי
כדורגל סקוטית ראשונה ליבינגסטון 14:00 סלטיק ניר ביטון
כדורגל בונדסליגה איינטרכט פרנקפורט 19:00 שאלקה טאלב טוואטחה
14/11/2018
כדורגל מוק' א.אירופה לנוער U19 ישראל U19 17:00 אזרבייג'אן U19
15/11/2018
כדורסל NBA מילווקי 03:00 ממפיס עומרי כספי
16/11/2018
כדורסל יורוליג גראן קנאריה 23:00 מכבי תל אביב גל מקל
17/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 סקרמנטו עומרי כספי
כדורגל מוק' א.אירופה לנוער U19 ישראל U19 17:00 ליכטנשטיין U19
כדוריד גביע צ'אלנג' נשים ויסה 17:00 חולון מוקדמות
כדוריד גביע צ'אלנג' נשים מכבי ראשל"צ 17:00 בלדייספור מוקדמות
כדורסל מוק' יורובאסקט נשים פורטוגל 19:00 ישראל
18/11/2018
כדורסל NBA מינסוטה 22:30 ממפיס עומרי כספי
20/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 דאלאס מאווריקס עומרי כספי
כדורגל מוק' א.אירופה לנוער U19 גיאורגיה U19 17:00 ישראל U19
כדורגל ליגת האומות סקוטלנד 21:45 ישראל
21/11/2018
כדורסל מוק' יורובאסקט נשים יוון 19:00 ישראל
22/11/2018
כדורסל NBA סן אנטוניו 03:30 ממפיס עומרי כספי
23/11/2018
כדורסל NBA קליפרס 22:30 ממפיס עומרי כספי
24/11/2018
כדורגל סקוטית ראשונה המילטון 14:30 סלטיק ניר ביטון
כדורגל בונדסליגה אוגסבורג 16:30 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 לסטר בירם כיאל
כדורגל קרואטית ראשונה היידוק ספליט 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
26/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 01:00 ניו יורק ניקס עומרי כספי
28/11/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 טורונטו עומרי כספי
29/11/2018
כדורגל ליגה אירופית זלצבורג 19:55 רד בול לייפציג מואנס דאבור
כדורגל ליגה אירופית רוזנבורג 19:55 סלטיק ניר ביטון
כדורגל ליגה אירופית ריאל בטיס 19:55 אולימפיאקוס פיראוס ביברס נאתכו
כדורגל ליגה אירופית איינטרכט פרנקפורט 22:00 מארסיי טאלב טוואטחה
30/11/2018
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל ישראל 20:00 סרביה
01/12/2018
כדורסל NBA ברוקלין נטס 02:30 ממפיס עומרי כספי
כדורגל פרמיירליג האדרספילד 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל קרואטית ראשונה לוקומוטיב זאגרב 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל קרואטית ראשונה לוקומוטיב זאגרב 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 בני סכנין
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 בית"ר ירושלים
03/12/2018
כדורסל NBA פילדלפיה 01:00 ממפיס עומרי כספי
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל גיאורגיה 20:00 ישראל
04/12/2018
כדורגל ליגת העל בית"ר ירושלים 20:00 מכבי נתניה
כדורגל ליגת העל בני סכנין 20:00 מכבי חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל חיפה 20:00 הפועל ב"ש
כדורגל ליגת העל חדרה 20:00 רעננה
כדורגל ליגת העל מכבי פ"ת 20:00 הפועל ת"א
כדורגל ליגת העל מכבי ת"א 20:00 מ.ס. אשדוד
כדורגל ליגת העל קריית שמונה 20:00 בני יהודה
כדורגל פרמיירליג ברייטון 21:45 קריסטל פאלאס בירם כיאל
06/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 קליפרס עומרי כספי
08/12/2018
כדורסל NBA ניו אורלינס 03:00 ממפיס עומרי כספי
כדורגל פרמיירליג ברנלי 17:00 ברייטון בירם כיאל
כדורגל קרואטית ראשונה רודס 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
כדורגל ליגת העל בני יהודה 20:00 מכבי ת"א
כדורגל ליגת העל הפועל ת"א 20:00 בית"ר ירושלים
כדורגל ליגת העל מ.ס. אשדוד 20:00 מכבי פ"ת
כדורגל ליגת העל מכבי חיפה 20:00 קריית שמונה
כדורגל ליגת העל מכבי נתניה 20:00 חדרה
כדורגל ליגת העל רעננה 20:00 הפועל חיפה
כדורגל ליגת העל הפועל ב"ש 22:00 בני סכנין
09/12/2018
כדורסל NBA ממפיס 03:00 קליפרס עומרי כספי
13/12/2018
כדורגל ליגה אירופית לאציו 19:55 איינטרכט פרנקפורט טאלב טוואטחה
כדורגל ליגה אירופית אולימפיאקוס פיראוס 22:00 מילאן ביברס נאתכו
כדורגל ליגה אירופית סלטיק 22:00 זלצבורג ניר ביטון
מואנס דאבור
15/12/2018
כדורגל פרמיירליג ברייטון 17:00 צ'לסי בירם כיאל
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 18:00 רייקה רועי גורדנה
22/12/2018
כדורגל פרמיירליג בורנמות' 17:00 ברייטון בירם כיאל
05/01/2019
כדורעף מוק' א.אירופה כדורעף נשים בלגיה 17:00 ישראל
09/01/2019
כדורעף ליגה אירופית כדורעף נשים ישראל 17:00 סלובניה
כדורעף מוק' א.אירופה כדורעף גברים לטביה 19:00 ישראל
02/02/2019
כדורגל קרואטית ראשונה איסטרה 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
09/02/2019
כדורגל קרואטית ראשונה סלאבן בלופו 18:00 גוריצ'ה רועי גורדנה
16/02/2019
כדורגל קרואטית ראשונה דינאמו זאגרב 18:00 סלאבן בלופו רועי גורדנה
21/02/2019
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל ישראל 20:00 גרמניה
24/02/2019
כדורסל מוק' א.העולם בכדורסל סרביה 20:00 ישראל
16/03/2019
רוגבי א. אירופה דרג 2A ישראל 13:00 בוסניה
תקצירים בולטים
תקציר המשחק יובנטוס 2:0 ולנסיה כדורגל
תקציר המשחק מנצ'סטר יונייטד 3:0 יאנג בויז כדורגל
תקציר המשחק ליון 2:1 מנצ'סטר סיטי כדורגל
תקציר המשחק רומא 0:3 ריאל מדריד כדורגל
תקציר המשחק פ.ס.ז 2:3 ליברפול כדורגל
תקציר המשחק אתלטיקו מדריד 2:1 מונאקו כדורגל
לרשימת התקצירים המלאה
נבחרות ישראל - המשחקים הקרובים
מוק' א.אירופה נשים U19 סלובניה U19 - ישראל U19 03/10 כדורגל
מוק' א.אירופה נשים U19 ישראל U19 - שבדיה U19 06/10 כדורגל
מוק' א.אירופה נשים U19 קזחסטאן U19 - ישראל U19 09/10 כדורגל
ליגת האומות סקוטלנד - ישראל 11/10 כדורגל
מוקדמות יורו 2019 אירלנד U21 - ישראל U21 11/10 כדורגל
ליגת האומות אלבניה - ישראל 14/10 כדורגל
מוקדמות יורו 2019 קוסובו U21 - ישראל U21 16/10 כדורגל
-->
© כל הזכויות על המוצג באתר שייכות לאתר אולספורט איי.אל. | Powered & Designed by Art-Up